Ungeudvalget

Medlemmer i Ungeudvalget

 

Marie Skødt (A)

Formand for Ungeudvalget og medlem af Økonomiudvalget og Land- og Byudviklingsudvalget

Mobil: 29 44 00 59 mask@haderslev.dk
 

Jens Friis Felber (V)

Næstformand for Ungeudvalget og medlem af Vækst- og Udviklingsudvalget og Beskæftigelse- og Borgerserviceudvalget

Mobil: 21 43 16 02 jeff@haderslev.dk
 

Kristina W. Møller (C)

Medlem af Beskæftigelse- og Borgerserviceudvalget og Ungeudvalget

Mobil: 21 45 08 40 krim@haderslev.dk
 

Thomas Vedsted (Løsgænger)

Medlem af Beskæftigelse- og Borgerserviceudvalget, Børne- og Familieudvalget og Ungeudvalget

Mobil: 21 44 78 62 thved@haderslev.dk
 

Julie Juhler (A)

Medlem af Børne- og Familieudvalget, Ungeudvalget og Økonomiudvalget

Mobil: 21 42 96 12 jjuh@haderslev.dk
 

Cecilie Haaland (A)

Medlem af Vækst- og Udviklingsudvalget, Ungeudvalget og Land- og Byudviklingsudvalget

Mobil: 21 39 93 31 cech@haderslev.dk
 

Signe Knappe (V)

Næstformand i Økonomiudvalget, medlem af Senior- og Sundhedsudvalget, Børne- og Familieudvalget og Ungeudvalget.

Mobil: 40 22 57 87 sikn@haderslev.dk

Ungeudvalgets møder i 2023

  • Torsdag 2. februar 2023
  • Torsdag 2. marts 2023
  • Torsdag 13. april 2023
  • Onsdag 3. maj 2023
  • Torsdag 1. juni 2023
  • Torsdag 10. august 2023
  • Torsdag 14. september 2023
  • Torsdag 5. oktober 2023
  • Torsdag 2. november 2023
  • Torsdag 7. december 2023

Ungeudvalgets dagsordener og referater

Her kan du finde dagsordener og referater fra møder i Ungeudvalget. Du har også mulighed for at abonnere på både dagsordener og referater fra møderne.

Ungeudvalgets forretningsorden

Kontakt Sekretariat og Udvikling

Christian X's Vej 39, Indgang A
6100 Haderslev
74 34 34 34
ÅbningstiderTelefontidFremmøde
Mandag9 - 1510 - 15
Tirsdag9 - 1510 - 15
Onsdag9 - 1510 - 15
Torsdag9 - 1710 - 17
Fredag9 - 1310 - 13
Åbningstider
Telefontid
Mandag 9 - 15
Tirsdag 9 - 15
Onsdag 9 - 15
Torsdag 9 - 17
Fredag 9 - 13
Fremmøde
Mandag 10 - 15
Tirsdag 10 - 15
Onsdag 10 - 15
Torsdag 10 - 17
Fredag 10 - 13